Tilmeldte Teams

HUSK! Har man ændringer til sin tilmelding, så skal det meddeles hurtigst muligt på njsk@njsk.dk med angivelse af startnummer!

Teamet vil ikke fremgå af startlisten, før indbetalingen er registreret i systemet – der kan gå op til 48 timer.

Startlisten er opdateret fredag den 21. juni kl. 09.30.

1. Team Jensen, Palle Jensen
2. Team Plan B, Carsten A. Juhl
3. Team Sloth, Jørgen Sloth
4. Team Olesen & Helth, Klaus H. Nielsen
5. Team 1980+, Anders Nielsen
6. Team Vilma, Børge Nielsen
7. Team Hjalte, Lars Mikkelsen
8. Team No-Luck, Kent Morel
9. Team Emsa, Kenn Christensen
10. Team Lutte, Rene Abrahamsen
11. Team TDII, Lars Pedersen
12. Team Friis, Rasmus Friis
13. Team Magdalene, Egon Bendtsen
14. Team Sommer, Per N. Nielsen
15. Team Askana, Morten Gaust
16. Team Free-Time 2, Claus Jensen
17. Team Marpo, Martin W. Poulsen
18. Team Den Bette, Thomas Kristensen
19. Team Silje-Sofine, Tommy C. Andersen
20. Team Baghaven, Lars O. Olesen
21. Team Persson, Per Petersen
22. Team Stabicraft Denmark, Jacob Søholm
23. Team Na-Vi, Klaus Poulsen
24. Team Askepot, Michael Jepsen
25. Team Cleo, Jørgen Hesthaven
26. Team Pjevs, Poul Jensen
27. Team Classic, Benny Mogensen
28. Team Læsø-Tosserne, Brian B. Nielsen
29. Team I, Michael Kristensen
30. Team Slap A, Poul Bjørnkjær
31. Team George, Elo George
32. Team Aprøversqu, Frode Olesen
33. Team Poulsen, Kim Poulsen
34. Team Hope, Jens S. Lønborg
35. Team Laura, Kaj P. Scheel
36. Team Linse, Jesper Ertmann
37. Team Jokum, Jesper Jokumsen
38. Team Stordal, Kurt Q. Christensen
39. Team Die Welle, Torben Welle
40. Team Fanø, Brian Lauridsen
41. Team Rene Nygreen, Rene Nygreen
42. Team Elektrogruppen Fishing, Morten F. Pedersen
43. Team No Limit, Klaus B. Knudsen
44. Team SuEllen, Flemming Nielsen
45. Team Friendship, Anders Chr. Thomsen
46. Team W, Poul Wæhrens
47. Team Lille Ulk, Finn F. Madsen
48. Team Morville, Olfert Morville
49. Team Ramos, Parviz Ramhormozi
50. Team Topsi, Torben Pedersen
51. Team Sand, Lars Sand
52. Team Den Grønne, Kristian W. Larsen
53. Team Fiber, Jesper B. Larsen
54. Team Wildtrak, Niels M. Jensen
55. Team Smilla, Peder Bech
56. Team Enevoldsen, Lars Enevoldsen
57. Team Albæk, Thomas Albæk
58. Team Sundowner, Anders Wolff
59. Team Gyde, Michael G. Jacobsen
60. Team Thyborøn, Thomas Wichmann
61. Afbud
62. Team Ap, Eigil H. Andersen
63. Team JoGi, John Thomsen
64. Team Bluefin, Jess W. Hansen
65. Team Nynne, Anders K. Larsen
66. Afbud
67. Team Schmidt, Jesper S. Nielsen
68. Team Hansen, Johnny Hansen
69. Team Nak & Æd, Nicolaj Lund
70. Team Nimbus, Kjeld Clausen
71. Team Panik, Lars B. Juul
72. Team Malaj, Roi Magnussen
73. Team Nordan, Lasse Godtfredsen
74. Team Tucana, Tom Mortensen
75. Afbud
76. Afbud
77. Team Sky, Kenneth Nyholm
78. Team Kegnes, Svend Erik Jensen
79. Team Fytte, Søren Nielsen
80. Team Højsted, Peter Kristensen
81. Team Olsen, Jakob B. Olsen
82. Team Karlsen, Lasse Karlsen
83. Team Watercastle, Sten Vandborg
84. Team Garma, Jens Peter F. Lauritsen
85. Team Studsgaard, Christian S. Christensen

Antal teams: 81
Antal personer inkl. gaster: 188
Antal personer til fællesspisning lørdag aften: 160

HUSK! Har man ændringer til sin tilmelding, så skal det meddeles hurtigst muligt på njsk@njsk.dk med angivelse af startnummer!

Teamet vil ikke fremgå af startlisten, før indbetalingen er registreret i systemet – der kan gå op til 48 timer.

SE OGSÅ: Samlet oversigt over NJSK Havkonkurrence 2019

Det er GRATIS at være medlem af NJSK – vi har ingen kontingent o.l.! Du melder dig blot ind i vores Facebookgruppe her, så er du medlem på lige vilkår med alle andre. Alle er velkommen i NJSK, uanset hvilken landsdel man kommer fra! Har du ikke Facebook, så er du naturligvis stadigvæk velkommen til at deltage i vores arrangementer.

På vegne af NJSK [Nordjysk Småbådsklub]

Sune Andersen tlf. 2970 2587
E-mail: njsk@njsk.dk

NJSK Hjemmeside
NJSK Facebookside
NJSK Køb, Salg og Auktion
NJSK YouTube Kanal