Tilmeldte Teams

HUSK! Har man ændringer til sin tilmelding, så skal det meddeles hurtigst muligt på njsk@njsk.dk med angivelse af startnummer!

Teamet vil ikke fremgå af startlisten, før indbetalingen er registreret i systemet – der kan gå op til 48 timer. Ventelisten kan ses nederst på siden.

SE OGSÅ: Samlet oversigt over NJSK Havkonkurrence 2020

Startlisten/ventelisten er opdateret søndag den 29. marts kl. 20.45.

Startnr.:
1. Team Olesen & Helth, Klaus H. Nielsen
2. Team Die Welle, Torben Welle
3. Team Magdalene, Egon Bendtsen
4. Team Morville, Olfert Morville
5. Team Tulle, Michael Sørensen
6. Team Havmågen, John Jensen
7. Team Baghaven, Lars O. Olesen
8. Team 1980+, Anders Nielsen
9. Team Poulsen, Kim Poulsen
10. Team Nygreen, Rene Nygreen
11. Team Blue Marlin, Pele Olesen
12. Team Kutlingen, Bjørn D. Porsgaard
13. Team Hope, Jens Lønborg
14. Team No-Luck, Kent Morel
15. Team Hjalte, Lars Mikkelsen
16. Team TD II, Lars Pedersen
17. Team Sally, Emil T. Ø. Engelbrecht
18. Team Panik, Lars B. Juul
19. Team Thyborøn, Thomas Wichmann
20. Team Nak & Æd, Nicolaj Lund
21. Team Nordan, Lasse Godtfredsen
22. Team Warrior, Michael Hermansen
23. Team Passion, Johnny Andersen
24. Team Jackpot, Martin Topsøe
25. Team Jokum, Jesper Jokumsen
26. Team Wilma, Børge Nielsen
27. Team Plan B, Carsten A. Juhl
28. Team W, Poul Wæhrens
29. Team K, Svend E. Jensen
30. Team Linse (Den ægte), Jesper Ertmann
31. Team Hansen, Johnny Hansen
32. Team Navi, Per Christiansen
33. Team Schmidt, Jesper S. Nielsen
34. Team Ramos, Parviz Ramhormozi
35. Team Askana, Morten Gaust
36. Team Fiske Tumperne, Micael Gerlach
37. Team Friis, Rasmus Friis
38. Team Den Grønne, Kristian W. Larsen
39. Team Såhugdog, Rasmus Almbjørn
40. Team Koch, Flemming Koch
41. Team Askepot, Michael Jepsen
42. Team Kema, Kenneth N. Andreasen
43. Team Albæk, Thomas U. Albæk
44. Team HP, Peter Andersen
45. Team Kriger, Hans-Henrik Jensen
46. Team I, Michael Kristensen
47. Team Watercastle, Sten Vandborg
48. Team Potter, Jens P. F. Lauritsen
49. Team George, Elo George
50. Team Fanø, Brian Lauridsen
51. Team Malaj, Roi Magnussen
52. Team Pjevs, Poul Jensen
53. Team MS Pasciak, Morten Pasciak
54. Team Slap A, Poul Bjørnkjær
55. Team Marpo, Martin Poulsen
56. Team Sky, Kenneth Nyholm
57. Team Læsø-Tosserne, Brian B. Nielsen
58. Team B1 & B2, Andreas Bech
59. Team Kasber, Brian Jensen
60. Team Lasse, Jes Andersen
61. Team Gyde, Michael G. Jacobsen
62. Team Rovdyret, Thomas Fjord
63. Team Bluefin, Jess W. Hansen
64. Team Friendship, Anders Chr. Thomsen
65. Team Frederik, Kristian Flak
66. Team Lutte, René Abrahamsen
67. Team Schlie, Anders H. Schlie
68. Team No Shit, Børge Andersen
69. Team Bjørnebanden, Michael Wortmann
70. Team Eastside, Kim Finne
71. Team Smilla, Peder Bech
72. Team Den Bette, Thomas Kristensen
73. Team Elektrogruppen Fishing, Morten F. Petersen
74. Team Stabicraft Denmark, Morten Østergaard
75. Team Sloth, Jørgen Sloth
76. Team Stampe, Trine Stampe
77. Team Topsi, Torben Pedersen
78. Team Mjølner, Anders Andersen
79. Team Free-Time 2, Claus Jensen
80. Team Nimbus, Kjeld K. Clausen
81. Team Alber, Michael Albér
82. Team AP, Eigil H. Andersen
83. Team GH2, Bent Kristensen
84. Team Bigfish, Niels Jørgensen
85. Team Cee-Uu, Claus Uttrup
86. Team Tucana, Tom Mortensen
87. Team Scorpion, Martin Isaksen
88. Team Silje-Sofine, Tommy Chr. Andersen
89. Team Laura, Kaj P. Scheel
90. Team Momse, Kaj Bager
91. Team Bach, Søren Thornson
92. Team Mulle, Lasse Lichon
93. Team Jerup Auto, Ivan Lajos
94. Team Enevoldsen, Lars Enevoldsen
95. Team No Limit, Klaus B. Knudsen
96. Team Nynne, Anders K. Larsen
97. Team H, Per Hyldgaard
98. Team Hønen, Ole Christensen
99, Team Fytte, Søren E. Nielsen
100. Team Monty, Chris Mortensen

Antal teams: 100
Antal personer inkl. gaster: 230
Antal personer til fællesspisning lørdag aften: 167

VENTELISTE:

1. Team Celia, Bassam Rammaha
2. Team Wildtrak, Niels Michael Jensen
3. Team Classic, Benny Mogensen
4. Team ML, Michael Larsen
5. Team Roger Waters Fishing, Peter W. Nørholm
6. Team Lima, Linda Jessen
7. Team Ohøj, Søren J. Olsson
8. Team Sundowner, Anders Wolff
9. Team LST, Claus R-Mourier

HUSK! Har man ændringer til sin tilmelding, så skal det meddeles hurtigst muligt på njsk@njsk.dk med angivelse af startnummer!

SE OGSÅ: Samlet oversigt over NJSK Havkonkurrence 2020

Det er GRATIS at være medlem af NJSK – vi har ingen kontingent o.l.! Du melder dig blot ind i vores Facebookgruppe her, så er du medlem på lige vilkår med alle andre. Alle er velkommen i NJSK, uanset hvilken landsdel man kommer fra! Har du ikke Facebook, så er du naturligvis stadigvæk velkommen til at deltage i vores arrangementer.

På vegne af NJSK [Nordjysk Småbådsklub]

Sune Andersen tlf. 2970 2587
E-mail: njsk@njsk.dk

NJSK Hjemmeside
NJSK Facebookside
NJSK Køb, Salg og Auktion
NJSK YouTube Kanal